Bramy garażowe

Bramy garażowe Brzesko, Myślenice, Dobczyce. Zapraszamy do salonów sprzedaży oraz do kontaktu z naszymi specjalistami.

Brama garażowa Myślenice, Brzesko, Dobczyce

Brama garażowa to podstawa każdego pomieszczenia w którym znajdują się samochody, rowery czy motocykle. Warto dopasować ją pod kątem użytkowym, ale także do budynku w którym ma być zamontowana. Brama powinna nie tylko dobrze się prezentować, ale także być bezawaryjna, aby zawsze można było dostać się do wnętrza garażu i z niego wyjechać. W ofercie firmy znajdują się bramy garażowe marki KRISPOL, które charakteryzują się bezawaryjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Dostępne są bramy garażowe segmentowe oraz uchylne.

Brama garażowa segmentowa

Brama garażowa segmentowa otwiera się pionowo i pozostaje pod stropem, dzięki czemu oszczędza się wiele miejsca. Tego typu brama może być zamontowana praktycznie w każdym otworze garażowym i zapewnia do 14 cm więcej przestrzeni dla wyższych pojazdów. To zdecydowanie ergonomiczne rozwiązanie.

Brama garażowa uchylna

 Brama garażowa uchylna potrzebuje nieco miejsca, aby móc się swobodnie otworzyć i zamknąć. Jej konstrukcja jest nieco prostsza i wiele osób docenia ją za bezawaryjność. Brama tego typu wykonana jest zwykle z jednego, całego elementu blachy.

Brama garażowa – wymiary

 Wymiary bramy garażowej zwykle są standardowe w zależności od tego czy w garażu znajdują się stanowiska na 1 czy 2 samochody. Najbardziej popularne są bramy o wysokości 200-260 cm i szerokości 200-250 cm w przypadku bramy pojedynczej i 400-500 cm szerokości w bramie podwójnej. Dostępne są jeszcze większe bramy do 350 cm wysokości i szerokości do 600 cm. 

Brama jako zwykle największy element stolarki powinna być solidna, świetnie komponować się z elewacją budynku oraz zapewnić wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Nasza firma w zakresie bram garażowych współpracuję z największym polskim producentem bram – firmą KRISPOL. W swojej ofercie posiadamy bramy segmentowe oraz rolowane. Nasze rozwiązania bramowe proponujemy zarówno do indywidualnego odbiorcy jak i do przemysłu.

Bramy Krispol charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie automatyki. Bramy wykonujemy w wymiarach standardowych jak i na wymiar z dowolnym wyposażeniem np. drzwiami serwisowymi. Dzięki okleinowaniu bezpośrednio w fabryce możemy pochwalić się bardzo szeroką gamą oklein która pozwoli dopasować bramę do reszty stolarki bez względu na dobór producenta okien czy drzwi.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zanim brama garażowa zostanie zamontowana, w garażu powinny zostać wykonane tynki i wylewka, umożliwi to prawidłowy montaż i regulację bramy.
Każda brama garażowa z napędem elektrycznym jest wyposażona dodatkowo w system otwierania manualnego, który może być użyty w razie awarii lub braku dostaw energii elektrycznej.

Oferujemy bramy garażowe segmentowe oraz uchylne marki KRISPOL, która stosuje nowoczesne rozwiązania i cechuje się bezawaryjnością. Zapytaj o wycenę!

Jeśli szukasz bram garażowych do swojego domu, sprawdź ofertę naszej firmy. Brzesko i Myślenice to miejscowości, gdzie możesz zobaczyć na żywo nasze produkty. W Dobczycach mamy natomiast swojego przedstawiciela, który pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt. Zapytaj o wycenę!