Pergole aluminiowe

Pergola aluminiowa Premium to produkt dedykowany dla klienta ceniącego sobie wysoką jakość odpoczynku oraz możliwość korzystania z przydomowego tarasu przez cały rok. Prosty kształt oraz szeroka paleta lakierowania RAL, strukturalnego lub drewnopodobnego pozwala z powodzeniem zastosować ją zarówno w nowoczesnych realizacjach, jak i w domach w stylu tradycyjnym.

PERGOLA ALUMINIOWA Z LAMELOWYM DACHEM

Lamelowa konstrukcja dachu pergoli dzięki możliwości pracy w zakresie 120 stopni umożliwia otwarcie zadaszenia tarasu na otaczające warunki atmosferyczne, jak i całkowite odcięcie się od padającego deszczu lub nadmiernego nasłonecznienia. Pergola aluminiowa posiada system ukrytych rynien odprowadzający 100% padającego deszczu. Dzięki zastosowaniu słupów z blendami wszystkie połączenia oraz śruby pozostają niewidoczne zwiększając tym samym estetykę wykonania.

Rodzaje pergoli tarasowych Premium

Pergola aluminiowa tarasowa - przyścienna

Najpopularniejszy model, pozwalający na zadaszenie tarasu. Pergole tarasowe tego, typu montowane są przy ścianie budynku. To doskonałe rozwiązanie, aby powiększyć powierzchnię mieszkania w bloku czy domu. Utworzona przestrzeń pozwala na odpoczynek w przyjemnym cieniu na świeżym powietrzu. Dach chroni przed śniegiem i deszczem.

1 moduł
2 moduły
3 moduły

Pergola aluminiowa ogrodowa - wolnostojąca

Pergola wolnostojąca to świetne urozmaicenie ogrodu. Nowoczesne konstrukcje są stabilne i wytrzymałe. To idealne miejsce na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi, pośród natury niezależnie od warunków pogodowych.

1 moduł
2 moduły
3 moduły

Pergola w opasce

Pergole tarasowe mogą również zostać wbudowane w opaskę przy domu. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w nowoczesnych domach o prostej zabudowie. Pergola aluminiowa zostaje idealnie wpasowana w stylistykę budynku, łącząc trwałość z wysoką funkcjonalnością.

PERGOLE TARASOWE Z OŚWIETLENIEM LED​

Dzięki kreatywnemu podejściu do projektowania oraz realizacji w Pergoli Premium możemy zastosować system oświetlenia LED oraz przesłony boczne w formie zipów lub stałych, bądź też ruchomych ścianek. Chętnie podejmujemy wyzwania wychodzące poza standardowy kształt lub wyposażenie.

Oświetlenie pergoli

System oświetlenia LED zintegrowany jest z konstrukcją lameli.  Warianty oświetlenia dają nam również możliwość wyboru nastrojowego, delikatnego światła, które zapewnia LED wokół pergoli, jak i bardziej wydajnego LED w lamelach, przy którym z powodzeniem zorganizujemy spotkanie rodzinne czy po prostu poczytamy ulubioną książkę.

Oświetlenie LED w lamelach
Oświetlenie LED wokół pergoli
Oświetlenie LED w lamelach oraz wokół pergoli

Realizacje z oświetleniem

Przesłony boczne

Przesłony boczne dają nam nieograniczoną możliwość personalizacji zamawianej pergoli. Zaczynając od ruchomych zipów chroniących nas przed nasłonecznieniem oraz wiatrem poprzez przesuwne ścianki szklane, aż do stałych elementów w formie scianek lamelowych. Dzięki zastosowaniu ww. elementów Twoja pergola zyska unikalny kształt, zapewni komfort termiczny oraz prywatność.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Cena pergoli aluminiowej zależy od wielu czynników m.in. rozmiaru pergoli, jej typu oraz wykorzystanych materiałów. Opcje z oświetleniem oraz ścianami bocznymi również mają wpływ na ostateczną cenę. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę!

Tak, nasze produkty chronią od deszczu. Są dodatkowo wyposażone w system odprowadzania wody.

Montaż pergoli w ogrodzie najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie takiej jak Manufaktura Okien. Dzięki temu będziesz miał pewność, że została ona odpowiednio przymocowana i przetrwa niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Pergole tarasowe montujemy w Krakowie, Myślenicach, całej Polsce a także w pozostałej części Europy. Nadają się one zarówno do domów jednorodzinnych, jak i bloków.

Pergole aluminiowe Kraków