Rolety do zabudowy (podtynkowe)

Rolety antywłamaniowe podtynkowe

Dzięki roletom antywłamaniowym podtynkowym zyskujesz jeszcze większe bezpieczeństwo i lepszą izolację budynku. Roleta podtynkowa jak sama nazwa wskazuje częściowo jest schowana pod elewacją, co pozwala zachować schludny wygląd domu. Roletę podtynkową trudniej jest zdemontować i uszkodzić, co znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa – włamywacze, którzy zaobserwują obecność rolet antywłamaniowych podtynkowych na budynku zastanowią się nad wyborem łatwiejszego celu.

Rolety antywłamaniowe podtynkowe: cechy

Rolety antywłamaniowe podtynkowe są bardzo dyskretne – jeśli nie są opuszczone to praktycznie ich nie widać. Sprawny montaż oraz korzystanie z najlepszej jakości materiałów sprawia, że rolety te obsługuje się ławo i przyjemnie. Raz poniesione koszty przekładają się na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim domownikom i majątkowi, a także niebanalny design, który sprawia, że dom będzie prezentował się jeszcze lepiej.

 

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE PODTYNKOWE: CHARAKTERYSTYKA

W roletach antywłamaniowych podtynkowych cała kaseta roletowa, która tradycyjnie znajduje się nad oknem zostaje ukryta w warstwie ocieplenia budynku. Rolety antywłamaniowe podtynkowe KRISPOL idealnie dopasowują się do wykończenia budynku – są na tyle minimalistyczne, że nie rzucają się w oczy, a po opuszczeniu dobrze korespondują z elewacją i stylem domu. Rolety antywłamaniowe podtynkowe to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko bardzo dobrą izolację przed zimnem, wiatrem czy upałem, ale także skutecznie odstrasza włamywaczy.

Rolety do zabudowy KRISPOL tzw. Podtynkowe coraz cześciej zastępują w nowopowstałych inwestycjach tradycyjną roletą z widoczną puszką. Dzięki prostokątnej aluminiowej puszce wyposażonej w nośnik tynku możemy ukryć ją w całości w warstwie ocieplenia budynku. W dobie coraz większych przeszkleń oraz nowoczesnych rowiązań architektonicznych stawiających na minimalizm formy roleta do zabudowy pozwala jednocześnie cieszyć się komfortem termincznym oraz nie zaburza estetyki budynku.

Wszytskie oferowane rolety KRISPOL posiadają 5-cio letnią gwarancję. Proponowana automatyka STARCUS pozwala na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie rolet.

Realizacje