Rolety elewacyjne (natynkowe)

 

Rolety zewnętrzne natynkowe

Rolety zewnętrzne natynkowe to element domu, który wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale także większy komfort domowników. Rolety dostępne są w różnych kolorach oklein, dzięki czemu bardzo dobrze dopasują się do stolarki okiennej. Warto pomyśleć o roletach zewnętrznych natynkowych podczas budowy domu, ale ich prosta konstrukcja sprawia, że nie ma problemu aby zaadaptować je na późniejszym etapie. Rolety zewnętrzne natynkowe oferowane przez nas są solidne, posiadają sprawdzone systemy mechaniczne i bardzo dobrze prezentują się nawet po wielu latach.

Rolety zewnętrzne natynkowe: montaż

Montaż rolet zewnętrznych natynkowych nie powinien stanowić problemu dla doświadczonej ekipy. Można także zamontować rolety samodzielnie. Na początku warto dokładnie wymierzyć otwory okienne lub posłużyć się projektem domu, w którym została opisana cała stolarka okienna i wielkość poszczególnych okien. W zależności od rodzaju ściany dobiera się odpowiedni system montażu. Najpierw należy zamontować prowadnicę, następnie skrzynkę roletową z drugą prowadnicą. Po otwarciu skrzynki roletowej należy opuścić roletę i znów przykręcić panel skrzynki. Następnie pozostaje już tylko przełożenie taśmy do środka domu i zamocowanie prowadnicy taśmy. Taśma powinna zaś trafić do zwijacza i roleta jest zamontowana. Produkty KRISPOL oferowane przez naszą firmę są odporne na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu posiadają nawet 5 lat gwarancji.

Rolety zewnętrzne natynkowe: zalety

  • Skuteczna izolacja dźwiękowa
  • Możliwość regulowania ilości światła w pomieszczeniach
  • Zapewnienie większej prywatności
  • Ochrona i zabezpieczenie przed włamaniem
  • Poprawienie bilansu energetycznego budynku
  • Wygodne sterowanie za pomocą pilota

Roleta zewnętrzna elewacyjna KRISPOL jest najbardziej popularnym typem rolet stosowanym w Europie. Zbudowana jest z widocznej puszki, ściętej pod kątem 45 stopni, prowadnic oraz pancerza. Mimo swojej prostej budowie pozwala doskonale dopasować się do istniejącej stolarki dzięki ogromnej ilości proponowanych oklein. Wariant ten umożliwia swobodny dostęp do automatyki. Uniwersalność tego rozwiązania pozwala na zastosowanie nie tylko w nowopowstałych budynkach ale również podczas adaptacji już istniejących.

Wszytskie oferowane rolety KRISPOL posiadają 5-cio letnią gwarancję. Proponowana automatyka STARCUS pozwala na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie rolet.