Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety antywłamaniowe okienne

Rolety antywłamaniowe okienne do tej pory były zwykle montowane na południu Europy, obecnie trend ten nieco się zmienił i rolety tego rodzaju coraz wcześniej montowane są także  w polskich domach. Jeśli chcemy wykorzystać u siebie taki system, to musimy pomyśleć o nim już na etapie projektowania budynku. W tego rodzaju roletach skrzynka roletowa znajduje się wewnątrz ściany nad oknami, co niesie ze sobą wiele zalet, chociażby w postaci bardzo dobrej izolacji od zimna i ciepła.

Rolety antywłamaniowe okienne: charakterystyka

Rolety antywłamaniowe okienne mają prosty system, co sprawia, że rzadko ulegają awariom. Rolety KRISPOL mają 5-letnią gwarancję, co pozwala na nieskrępowane użytkowanie systemu bez konieczności ciągłych napraw i konserwacji. Nad oknem ukryty jest cały system, który odpowiada za podnoszenie i opuszczanie rolety, dzięki czemu posiadanie systemu nie wpływa na wygląd domu. Rolety sprawdzą się szczególnie w domach parterowych, położonych na uboczu, z dala od najbliższych sąsiadów i głównych ulic oraz miasta.

 

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE OKIENNE: ZALETY

  • Skuteczna termoizolacja – latem ochrona przez UV i wysoką temperaturą, zimą zatrzymywanie ciepła
  • Mniejsze rachunki za ogrzewanie
  • Estetyczny wygląd
  • Ochrona przed włamywaczami
  • Dyskrecja – dopóki nie opuścimy rolety to praktycznie jej nie widać
  • Wyciszenie budynku
  • Ochrona okien przed czynnikami zewnętrznymi
  • Zabezpieczenie przed owadami, dzikimi zwierzętami

Rolety zewnętrzne naokienne KRISPOL do niedawna kojarzone głównie z realizacjami na południu Europy coraz częściej znajdują aprobatę inwestorów na rodzimym rynku. Zastosowanie tego rozwiązania wymaga planowania na etapie projektu budowalnego. Roleta naokienna dzięki umiejscowieniu puszki wewnątrz budynku zapewnia optymalny współczynnik przenikania ciepła oraz łatwość montażu.

Wszystkie oferowane rolety KRISPOL posiadają 5-cio letnią gwarancję. Proponowana automatyka STARCUS pozwala na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie rolet.