Rolety zewnętrzne

Rolety Brzesko, Myślenice, Dobczyce. Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży oraz do kontaktu z działem sprzedaży

Rolety Brzesko, Myślenice, Dobczyce

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie możliwe do zastosowania w każdym typie budynku zarówno istniejącym jak i nowopowstającym. Korzyści z ich stosowania są odczuwalne przez cały rok. Latem, podczas upalnych, słonecznych dni pozwalają utrzymać komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczeń, zimą z kolei tworzą dodatkową barierę izolacyjną, przez co pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania. Zasunięta roleta zewnętrzna lub żaluzja fasadowa zapewnia również poczucie intymności, tłumi hałasy przedostające się z zewnątrz dzięki czemu poprawia izolację akustyczną w domu.

Rolety i żaluzje fasadowe mogą być w pełni zautomatyzowane, sterowane za pomocą nadajników naściennych, pilotów czy też z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Rozwiązanie to świetnie nadaje się również do włączenia go w system Smart Home, który w inteligentny sposób pozwala zarządzać wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w domu.

Osłony zewnętrzne występują w bogatej gamie kolorystycznej, z łatwością można je dopasować zarówno do budynków w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Rolety antywłamaniowe

Rolety zewnętrzne służą do ochrony wnętrz przed włamaniem i wandalizmem. Mogą być stosowane zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze, ponieważ są uniwersalnie stylizowane i występują w wielu kolorach. Właściwe rozwiązanie, dopasowane do preferencji Klienta pozwala na bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii.

W zależności od modelu, rolety zewnętrzne mogą być wykorzystywane do ochrony mieszkańców domu, zakładu pracy, witryny sklepowej lub innego budynku. Nowoczesne systemy sterowania zwiększają komfort ich użytkowania.

Rolety zewnętrzne: zalety

Nasz dom to miejsce, w którym spędzamy większość naszego czasu. Powinniśmy mieć w nim poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W zimie powinniśmy czuć się komfortowo, a w lecie chłód. Rolety zewnętrzne to między innymi:

  • Izolacja termiczna – Konstrukcja rolet zewnętrznych tworzy poduszkę powietrzną pomiędzy powierzchnią okna a zasłoną rolety. Jest to dodatkowa izolacja. Dzięki temu zimą zwiększamy izolację termiczną, a latem zmniejszamy napływ ciepła do wnętrza.
  • Ochrona antywłamaniowa – rolety zewnętrzne stanowią skuteczną barierę przed włamaniem.
  • Nowoczesny design – szeroka gama kolorystyczna profili nada każdej elewacji niepowtarzalny charakter.
  • Istnieje wiele możliwości zastosowania systemów roletowych, zarówno w domach już istniejących, jak i tych, które dopiero powstają.
  • Komfortowe sterowanie – ręczne za pomocą zwijacza; elektryczne za pomocą przełączników klawiszowych, pilotów oraz złożonych systemów dla inteligentnych domów

Rolety zewnętrzne w naszej ofercie

rolety elewacyjne

ROLETY ELEWACYJNE (NATYNKOWE)

rolety do zabudowy

ROLETY DO ZABUDOWY (PODTYNKOWE)

rolety zewnętrzne

ROLETY ZEWNĘTRZNE NAOKIENNE

żaluzje fasadowe

ŻALUZJE FASADOWE / ZEWNĘTRZNE

Rolety w Brzesku i Myślenicach

Jeśli szukasz odpowiednich rolet do swojego domu, a Twoim miastem jest Brzesko lub Myślenice (lub okolice) odwiedź jeden z naszych salonów. Nasi specjaliści pomogą dobrać Ci odpowiedni produkt. Zakupione w naszych salonach rolety cieszą się dużą popularnością. W dzień chronią mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, w nocy zaś zapewniają większy poziom prywatności i bezpieczeństwa. Instalacja przebiega szybko i sprawnie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami by otrzymać bezpłatną wycenę!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

W domach na etapie budowy, najczęściej wybieranym rozwiązaniem, są rolety do zabudowy. Skrzynki rolet montowane są w nadprożu i są chowane w warstwie elewewacji, a prowadnice we wnęce okiennej.

W istniejących już domach stosuje najczęściej stosuje się rolety elewacyjne. Jest to rozwiązanie uniwersalne i możliwe w montażu nawet gdy elewacja jest już wykonana.

Rolety zewnętrzne chronią dom przed nadmiernym nagrzewaniem się w słoneczne dni, a także tworzy tzw. „poduszkę powietrzną”, przez co chroni budynek przed utratą ciepła. Rolety zmniejszają również poziom hałasu od ruchliwej ulicy, czy sąsiadów.

Cennik rolet zewnętrznych jest zależny od wiele czynników. Należą do nich między innymi wielkość okna oraz rodzaj rolety, który wybierzesz (natynkowe, podtynkowe czy naokienne), a także rodzaj sterowania (sterowanie ręczne, sterowanie radiowe lub sterowanie silnikiem linkowym) oraz kolor. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę rolet zewnętrznych!